Zespół

Kancelaria adwokacka Zabrze – nasz zespół

Działalność kancelarii nie byłaby możliwa bez sprawnie funkcjonującego zespołu, w którym każdy sumiennie wykonuje należące do niego zadania. Dzięki temu, że jesteśmy niewielką firmą, w której każda osoba jest świadoma swoich obowiązków i odpowiedzialności, nasza współpraca, zarówno wewnętrzna, jak i z Klientami, ma bardzo przejrzysty charakter. Sprawia to, że nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo prawne okraszone dużą dozą profesjonalizmu. Jesteśmy również w stanie każdej osobie i sprawie poświęcić należytą uwagę od początku do końca trwania postępowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem.


 

dr Beata Bieniek
Adwokat
dr Beata Bieniek

Adwokat, doktor nauk prawnych – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, studia prawnicze ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.

Z wyróżnieniem obroniła pracę magisterską w 1999 roku oraz rozprawę doktorską w 2004 roku. W pracy naukowej zajmowała się prawnoporównawczą analizą zagadnień z zakresu międzynarodowego, europejskiego i polskiego prawa karnego. W 2002 r. z wynikiem dobrym złożyła egzamin sędziowski. W latach 2002 – 2006 zdobywała doświadczenie na stanowisku asesora sądu rejonowego, pracując w wydziałach: Pracy, cywilnym oraz karnym. Od 2007 roku wykonuje zawód adwokata.

W latach 2010 – 2014 praktykowała jako partner w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych BIENIEK sp.p. w Zabrzu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentuje strony w postępowaniach przed sądami polskimi i zagranicznymi, w szczególności w Niemczech i Hiszpanii. Świadczy usługi prawnicze dla podmiotów korporacyjnych oraz klientów indywidualnych w języku polskim i angielskim.

Poza pracą narciarz, biegacz, sternik jachtowy.

Apl. Adw. Małgorzata Giela
Aplikant adwokacki
Małgorzata Giela

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – studia ukończone z wynikiem celującym. Jeszcze w trakcie nauki zdobywała praktykę i wiedzę w działach prawnych spółek handlowych. Posiada doświadczenie w zakresie administracji publicznej. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również prawo nieruchomości oraz ochrona danych osobowych.

​W wolnych chwilach czyta książki.

Daniela Krotofil
Asystentka
Daniela Krotofil

Zapewnia bieżącą obsługę administracyjną biura, czuwa nad obiegiem dokumentów oraz korespondencji. Na Państwa życzenie udziela informacji o terminach rozpraw, bieżących zobowiązaniach sądowych oraz udostępnia akta w godzinach pracy sekretariatu.

Prywatnie pasjonuje się jogą i grafiką komputerową.
 

Szybki Kontakt

Kancelaria Adwokacka
ul. 3-go Maja 22/1
41-800 Zabrze
Sekretariat
tel. stacj.: 32 272 70 35
tel. kom.: +48 571 231 141
więcej więcej