Kancelaria

Kancelaria adwokacka dr Beata Bieniek – Zabrze

Kancelarię prowadzi adwokat – doktor nauk prawnych Beata Bieniek. Celem Kancelarii jest zapewnienie Państwu profesjonalnej obsługi prawnej i kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich jego dziedzinach. Nasz zespół oferuje dyspozycyjność i zaangażowanie w celu stworzenia Państwu możliwości dokonywania świadomych wyborów, przy pełnej znajomości konsekwencji prawnych podejmowanych decyzji.

Oferujemy naszą pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym, prowadzimy również obsługę prawną firm, reprezentujemy instytucje oświatowe. Zajmujemy się takimi dziedzinami jak prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne i spadkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Częścią naszej pracy jest też reprezentacja prawna naszych Klientów w sprawach o odszkodowania medyczne, komunikacyjne, związane z prawem pracy i inne. Specjalizujemy się także w zagadnieniach dotyczących ochrony danych osobowych. Pomagamy przedsiębiorcom dostosować się do wymogów RODO, przygotowujemy niezbędne dokumenty, szkolimy pracowników.

Kompetentna i kompleksowa obsługa prawna

Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnej pomocy prawnej osobom, które jej potrzebują. Szeroki zakres specjalizacji umożliwia nam udzielanie porad i konsultacji prawnych w bardzo wielu typach spraw i problemów. Nasze usługi charakteryzują się niebywałą kompetencją, dokładnością i efektywnością. Dbamy o to, aby zawsze otaczać Klientów najlepszą możliwą opieką prawną. Jednocześnie zapewniamy atmosferę pełną empatii i zrozumienia oraz doskonałą przejrzystość współpracy i podejmowanych przez nas działań.

Współpracujemy również z podmiotami zagranicznymi, zapewniając obsługę prawną w języku angielskim.

 

Szybki Kontakt

Kancelaria Adwokacka
ul. 3-go Maja 22/1
41-800 Zabrze
Sekretariat
tel. stacj.: 32 272 70 35
tel. kom.: +48 571 231 141
więcej więcej